Журнал «Країна знань» вийшов у друкованому форматі в 2001 році, сайт журналу «Країна знань» створений у 2016. Нам 24 роки.
З першим номером 2025 року починається двадцять п’ятий рік життя нашого журналу. Ми прагнемо зробити журнал ще яскравішим, змістовнішим, цікавішим! Чи зможемо? Звичайно, якщо ви допоможете. Чим же? І тут я повертаюся до назви цієї редакційної статті.
«Епістола» у перекладі з грецької означає «лист, послання». Є навіть такий літературний жанр – епістолярний. Чи чули ви визначення «роман у листах»? Колись цей жанр був дуже популярним. Пам'ятаєте, у Пушкіна, в поемі «Граф Нулін»? Героїня біля вікна читає старий роман «Кохання Елізи і Армана, або Листування двох родин...» Повернемо забуте?
Добре відомо, що зворотний зв'язок необхідний для розвитку будь-якої системи. У нашому випадку ваші листи до редакції можуть сприяти створенню спеціальної колонки у журналі – колонки для листів читачів. Там буде корисний обмін думками, або навіть дискусія! Обмін думками між вами, читачами, або між вами і редакцією журналу.
Отже, шановні читачі, чекаємо ваших листів! І ми спробуємо не розчарувати вас.
Як казав Незнайко, кожній справі вчитися потрібно! Листи до редакції – хороша школа навчитися майстерності написання серйозних листів, вміння вести дискусію, формулювати думки.
Всім нам, хто створює журнал «Країна знань», цікаво і, сподіваюся, буде корисно отримати ваші листи.
Головне бажання всіх, хто створює журнал, – щоб було більше читачів, щоб вчителі та батьки зацікавлювали вас читати науково-популярну літературу, і тоді в країні буде зростати освічена молодь.
Одне з головних завдань нашого журналу можна висловити словами Мішеля де Монтеня, французького письменника і філософа епохи Відродження: «Найголовніше – прищепити смак і любов до науки; в іншому випадку ми будемо виховувати віслюків, завантажених книжковою премудрістю».
Тамара БЄЛИХ