Науково-популярна література не тільки розширює кругозір і підтримує інтерес до навчання, а й сприяє вихованню моральних та інтелектуальних засад, необхідних для формування зрілої та відповідальної особистості.
- Деталі
- №9, 2024
В.М. Глушков – глава наукової школи кібернетики, лауреат численних премій і нагород, дійсний член АН СРСР, АН УРСР, почесний член багатьох іноземних академій. Він заснував Інститут кібернетики в Києві, який і очолював упродовж 25 років.
- Деталі
- №9, 2024
Розсуваючи межі розуміння принципів роботи природного молекулярного комп’ютера, ми приходимо до розуміння та послідовної реалізації їх можливостей у рамках використання отриманих модельних уявлень роботи природного молекулярного комп’ютера для розвитку суспільства.
- Деталі
- №9, 2024
Фізика – одна з найважливіших галузей знання, перед якою відкриваються захоплюючі перспективи. Заняття нею – нелегка справа, яка потребує від дослідників повної самовіддачі. Але вона винагороджує їх високою радістю пізнання невідомого і можливістю служити людству своєю творчістю.
- Деталі
- №9, 2024
За останні 30 років виробництво цукру у світі постійно зростає. І протягом цього ж періоду дієтологи не втомлюються обзивати цукор «білою смертю»! А ще в 1977 році Всесвітня організація охорони здоров’я констатувала, що цукор не викликає ожиріння, хвороб серця. Цікаво, хто ж тут має рацію?
- Деталі
- №9, 2024